Fåtöljer 8 st Kinnarps
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 8 st, 1980-tal, Kinnarps, klädsel i brunt skinn, trissor, sitthöjd ca 44, rygghöjd 80 cm
Ingår i temaauktion Bankflytten
bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis märken och patina på klädsel
913738
2021-05-20