Edition Eté Omega Constellation Armbandsur

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

OMEGA, Constellation, armbandsur, 1990-tal, quartzverk, guld/ stål, safirglas, krona med Omega, halvstel länk med viklås i original ref nr. 6104/4656, ref nr. 795.1080, kaliber 1455, diam ca 22 mm,

Zustandsbeschreibung

Bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

913749

2021-05-30