Edition Eté Omega Constellation Armbandsur 18K

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OMEGA, Constellation, armbandsur, 18K, 1950-tal, automatiskt urverk, rödguld, plexiglas, datum, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. 2943/2954SC, serie nr. 335511, verk nr. 15777931, kaliber 505, diam ca 35 mm

Åldersrelaterat slitage. Urtavla med patina. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

913754

2021-05-30