Edition Eté Omega Seamaster Armbandsur 1950-tal
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, 1950-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, senare läderrem ej original, ref nr. 2491-1/2657, kaliber 342, diam ca 36 mm
Bruksslitage. Urtavla med patina.
OBS- Hela automatverket saknas. Uret kan endast dras upp manuellt!
Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
913758
2021-05-30