Edition Eté Fickur England 1790-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, England, 1790-tal, silver, manuellt urverk med nyckeluppdrag, spindelgång, silver, mineralglas, diam boett ca 48 mm, diam ytterboett ca 56 mm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.

913759

2021-05-30