Edition Eté Omega Armbandsur 1940-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OMEGA, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. 2383, verk nr. 11049667, kaliber 30T2PC, diam ca 35 mm
Slitage. Urtavla med skador. Senare visare. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
913760
2021-05-30