Edition Eté Omega Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OMEGA, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. 2383, verk nr. 11049667, kaliber 30T2PC, diam ca 35 mm

Slitage. Urtavla med skador. Senare visare. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

913760

2021-05-30