Edition Eté Omega Armbandsur 1950-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OMEGA, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. 2791-6, verk nr. 13279849, kaliber 266, diam ca 36 mm
Bruksslitage. Urtavla med skador/ missfärgningar. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
913762
2021-05-30