Edition Eté Omega Officer Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, Officer, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, pleixglas, senare läderrem ej original, ref nr. 698, serie nr. 10260799, verk nr. 9408665, kaliber 26.5T3PC, diam ca 30 mm

Åldersrelaterat slitage. Urtval med missfärgningar. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

913764

2021-05-30