Klubbat för:
11 000 SEK
3 000 SEK
KASSAKISTA, 1800-tal, smide, bemålad, höjd ca 52, 62x47 cm
Ingår i temaauktion Bankflytten
bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämningen
913777
2021-05-20