Kassakista 1800-tal

Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

3 000 SEK

KASSAKISTA, 1800-tal, smide, bemålad, höjd ca 52, 62x47 cm

Ingår i temaauktion Bankflytten

bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämningen

913777

2021-05-20