Tuppljusstake

Tuppljusstake
Tuppljusstake
Tuppljusstake
Tuppljusstake
Tuppljusstake
Tuppljusstake

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUPPLJUSSTAKE, 1900-tal, järnsmide, för 3 ljus, höjd ca 54 cm

Ingår i temaauktion Bankflytten

Bruks- och åldersrelaterat slitage

913780

2021-05-20