Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SAKARI TOHKA (1911-1958): Porträtt (sannolikt konstnären själv), signerad och daterad Sakari Tohka -50, brons, höjd ca 42 cm
913781
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här