Sakari Tohka brons

Sakari Tohka brons
Sakari Tohka brons
Sakari Tohka brons
Sakari Tohka brons
Sakari Tohka brons
Sakari Tohka brons
Sakari Tohka brons
Sakari Tohka brons
Sakari Tohka brons
Sakari Tohka brons

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SAKARI TOHKA (1911-1958): Porträtt (sannolikt konstnären själv), signerad och daterad Sakari Tohka -50, brons, höjd ca 42 cm

913781

2021-05-09