KG Nilson oljemålning

KG Nilson oljemålning
KG Nilson oljemålning
KG Nilson oljemålning
KG Nilson oljemålning
KG Nilson oljemålning
KG Nilson oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Utopia VII", olja på duk, signerad och daterad 1967, ca 50x50 cm

Utställd på Galerie Aronowitsch

913782

2021-05-09