Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
K-G NILSON (född 1942): "Utopia VII", olja på duk, signerad och daterad 1967, ca 50x50 cm
Utställd på Galerie Aronowitsch
913782
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här