Skrivbord design Arne Vodder
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARNE VODDER, skrivbord, 1950-tal, teak, skrivskiva i ek med sarg, 3 lådig, draghandtag i mässing, brännmärkt "Bovirke Made in Denmark", höjd 73, 157x113 cm
Slitage och ytskador, lådfronter med fläckar och skav
913783
2021-05-09