Skrivbord design Arne Vodder

Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder
Skrivbord design Arne Vodder

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARNE VODDER, skrivbord, 1950-tal, teak, skrivskiva i ek med sarg, 3 lådig, draghandtag i mässing, brännmärkt "Bovirke Made in Denmark", höjd 73, 157x113 cm

Slitage och ytskador, lådfronter med fläckar och skav

913783

2021-05-09