Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BAR, 2 PALLAR, 1900-tal, amerikansk ek, skuren dekor, marmoriserad kompositskiva, 2-delat, höjd ca 203, 154x58 cm, snurrbara barpallar, sitthöjd ca 74 cm
Bruksslitage
913788
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här