Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LOCKVAS, sannolikt Frankrike,1900-tal, dekor med vapensköld, porslin, höjd ca 28 cm
Smärre slitage
913793
2021-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här