Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
LOCKVAS, sannolikt Frankrike,1900-tal, dekor med vapensköld, porslin, höjd ca 28 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
913793
2021-05-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner