Lockvas

Lockvas
Lockvas
Lockvas
Lockvas
Lockvas
Lockvas

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

LOCKVAS, sannolikt Frankrike,1900-tal, dekor med vapensköld, porslin, höjd ca 28 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

913793

2021-05-11