Piedestal Louis seize

Piedestal Louis seize
Piedestal Louis seize
Piedestal Louis seize
Piedestal Louis seize
Piedestal Louis seize
Piedestal Louis seize

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIEDESTAL, Louis seize-stil, tidigt 1900-tal, betsat lövträ, mässingbeslag, gallerkant, stenskiva, höjd 91 cm, diam 30 cm.

Obetydligt bruksslitage.

913814

2021-05-12