Len Rosolio litografi

Len Rosolio litografi
Len Rosolio litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEN ROSOLIO (1900-tal): "Bobby Hull & Ulf Nilsson", signerad i trycket Len Rosolio, signerad Bobby Hull & Ulf "Lill-Pröjsarn" Nilsson, färglitografi, bildmått 30x33 cm

913848

2021-05-09