Schackspel sten

Schackspel sten
Schackspel sten
Schackspel sten
Schackspel sten
Schackspel sten
Schackspel sten
Schackspel sten
Schackspel sten
Schackspel sten
Schackspel sten

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHACKSPEL, 1900-talets mitt, marmor, 30x30 cm

Skador, flertalet pjäser lagade, slitage

913874

2021-05-09