Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMINKBORD, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, tre lådor vid sarg samt två nedfälbara låpor, höjd till spegel ca 112, till skivan ca 70, 90x42 cm

En bytt knopp till en låda, bruks och åldersrelaterat slitage

913891

2021-05-14