Oljemålning David Bates

Oljemålning David Bates
Oljemålning David Bates
Oljemålning David Bates
Oljemålning David Bates
Oljemålning David Bates
Oljemålning David Bates
Oljemålning David Bates
Oljemålning David Bates

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

DAVID BATES (England, 1840-1921): "The Pool", signerad David Bates, olja på duk, ca 34x24 cm

913893

2021-05-12