Lockurna 1900-tal

Lockurna 1900-tal
Lockurna 1900-tal
Lockurna 1900-tal
Lockurna 1900-tal
Lockurna 1900-tal
Lockurna 1900-tal
Lockurna 1900-tal
Lockurna 1900-tal
Lockurna 1900-tal
Lockurna 1900-tal
Lockurna 1900-tal
Lockurna 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

LOCKURNA, 1900-talets första del, porslin, dekor med rosor, bär märkning i botten, höjd ca 52 cm

Krackeleringar

913896

2021-05-12