Broderi Osmanskt

Broderi Osmanskt
Broderi Osmanskt
Broderi Osmanskt
Broderi Osmanskt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRODERI, 1800-talets slut, "Suzani", ottomansk, metalltråd, ca 92x98 cm

Visst åldersrelaterat slitage

913897

2021-05-14