Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGUR, 1800-tal, ottomansk, urtavla i mässing och emalj, ottomanska siffror, höjd ca 44 cm, nyckel saknas
Bruks och åldersslitage, nedre del samt krön saknas
913898
2021-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här