Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Landskapsmotiv, monogramsignerad och daterad EW 1875, olja på duk, 54x65 cm
Duhål, reva
913900
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här