Ernfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Landskapsmotiv, monogramsignerad och daterad EW 1875, olja på duk, 54x65 cm

Duhål, reva

913900

2021-05-09