Tom Krestesen akvarell
Valmis
2021-05-09
913919
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TOM KRESTESEN (född 1927): Motiv med träd, signerad samt daterad 80, akvarell, 29x22 cm