Tom Krestesen akvarell

Tom Krestesen akvarell
Tom Krestesen akvarell
Tom Krestesen akvarell
Tom Krestesen akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

TOM KRESTESEN (född 1927): Motiv med träd, signerad samt daterad 80, akvarell, 29x22 cm

913919

2021-05-09