Oljemålning Månen och vinden
Vollendet
2021-05-12
913926
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Månen och Vinden", signerad A.J.I .M Verbóz, olja på duk, ca 80x90 cm