Oljemålning Månen och vinden

Oljemålning Månen och vinden
Oljemålning Månen och vinden
Oljemålning Månen och vinden
Oljemålning Månen och vinden
Oljemålning Månen och vinden
Oljemålning Månen och vinden
Oljemålning Månen och vinden
Oljemålning Månen och vinden

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Månen och Vinden", signerad A.J.I .M Verbóz, olja på duk, ca 80x90 cm

913926

2021-05-12