Dupont tändare
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TÄNDARE, Dupont de Paris, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, stämpelmärkt "S.T. Dupont PARIS made in France" samt "83BNF96", bredd 3,5 cm, djup 1,5 cm, höjd 4,5 cm, i originaletui
Monogram, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
913930
2021-05-16