Dupont tändare

Dupont tändare
Dupont tändare
Dupont tändare
Dupont tändare
Dupont tändare
Dupont tändare
Dupont tändare
Dupont tändare
Dupont tändare
Dupont tändare
Dupont tändare
Dupont tändare

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TÄNDARE, Dupont de Paris, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, stämpelmärkt "S.T. Dupont PARIS made in France" samt "83BNF96", bredd 3,5 cm, djup 1,5 cm, höjd 4,5 cm, i originaletui

Monogram, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

913930

2021-05-16