Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL DUXA (1871-1937) Motiv med sällskap runt tunna, olja på pannå, signerad C Duxa, ca 14x18 cm
Krackelyr
913936
2021-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här