Gonzales Coques efter oljemålningar

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

GONZALES COQUES, efter, 2 st, 1800-tal, man med luta samt man med vinglas, olja på pannå, ca 24,5x19,5 cm

Smärre färgbortfall, krackelyr

913940

2021-05-11