Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
GONZALES COQUES, efter, 2 st, 1800-tal, man med luta samt man med vinglas, olja på pannå, ca 24,5x19,5 cm
Smärre färgbortfall, krackelyr
913940
2021-05-11