Bestick silver
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BESTICK, 47 dlr, silver, merparten modell Svensk Spetsig och olika varianter av gammal fransk modell, 18/1900-tal, längd 14-22 cm, total vikt ca 1604 g
Monogram förekommer, blandat slitage från kraftigt till mindre
913941
2021-05-11