Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BESTICK, 47 dlr, silver, merparten modell Svensk Spetsig och olika varianter av gammal fransk modell, 18/1900-tal, längd 14-22 cm, total vikt ca 1604 g

Monogram förekommer, blandat slitage från kraftigt till mindre

913941

2021-05-11