Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, mörkbetsad ek, skuren dekor, kupa i vit glasmassa, höjd 95, diameter 60 cm

Bruksslitage

913951

2021-05-09