Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets sandra hälft, höj och sänkbart samt går att färlänga på sidorna, fanér i teak, lägsta häjd ca 59 samt 130x70

Bruks och åldersrelaterat slitage

913974

2021-05-14