Edvin Öhrström skulptur

Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur
Edvin Öhrström skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, skulptur i gjutet lila glas, höjd 15,5 cm, Lindshammars glasbruk, ej signerad

Minimalt slitage

913989

2021-05-11