Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT EDENFALK, "Corona", glasservisdelar, 52 st, Skruf, 1900-talets andra hälft, bestående av 10 vinglas, 7 selterglas, 10 starkvin, 9 snaps, 7 grogglas, 9 champagnestrutar höjd 8-18 cm

Bruksslitage, smärre nagg kan förekomma

913993

2021-05-10