Nagel ljusstakar

Nagel ljusstakar
Nagel ljusstakar
Nagel ljusstakar
Nagel ljusstakar
Nagel ljusstakar
Nagel ljusstakar
Nagel ljusstakar
Nagel ljusstakar

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAESAR STOFFI OCH FRITZ NAGEL, ljusstakar 6 st, 1900-talets andra hälft, stapelbara, förnicklat stål, höjd 7 cm vardera, 2 stativ medföljer

Bruksslitage

913994

2021-05-09