Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARSKÅP, blandstil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, dörrar med intarsia, invändit med bardel, hyllplan i glas samt lådinredning, höjd ca 157, 95x45 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämingen

913998

2021-05-11