Bordslampa Tiffanystil

Bordslampa Tiffanystil
Bordslampa Tiffanystil
Bordslampa Tiffanystil
Bordslampa Tiffanystil
Bordslampa Tiffanystil
Bordslampa Tiffanystil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, Tiffanystil, stomme i komposit, höjd ca 52 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

914006

2021-05-11