Ruth Milles relief

Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUTH MILLES (1873-1941): Flickhuvud, gips, höjd 18 cm, signerad

Ytsmuts, slitage

914015

2021-05-11