Anton Ulrik Berndes

Anton Ulrik Berndes
Anton Ulrik Berndes
Anton Ulrik Berndes
Anton Ulrik Berndes

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANTON ULRIK BERNDES (1757-1844): Porträtt av Greve Samuel af Ugglas, signerad AU Berndes, gravyr, ca 45x30 cm

åldersrelaterat slitage, ställvis fläckar

914016

2021-05-11