Bertil Vallien Skål

Bertil Vallien Skål
Bertil Vallien Skål
Bertil Vallien Skål
Bertil Vallien Skål
Bertil Vallien Skål
Bertil Vallien Skål
Bertil Vallien Skål
Bertil Vallien Skål
Bertil Vallien Skål
Bertil Vallien Skål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, slipad skål, Boda-Åfors, signerad V 191:240 B.Vallien, höjd 12, diam 24 cm

Smärre repor

914017

2021-05-11