C Göran Karlsson etsning

C Göran Karlsson etsning
C Göran Karlsson etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, signerad C Göran Karlsson, numrerad 22/40, handkolorerad färgetsning, bladmått 78x61 cm

914030

2021-05-09