Lars Bergsten objekt

Lars Bergsten objekt
Lars Bergsten objekt
Lars Bergsten objekt
Lars Bergsten objekt
Lars Bergsten objekt
Lars Bergsten objekt
Lars Bergsten objekt
Lars Bergsten objekt
Lars Bergsten objekt
Lars Bergsten objekt
Lars Bergsten objekt
Lars Bergsten objekt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS BERGSTEN (1920-2011), Blomsterobjekt, glaserat lergods, signerad, höjd ca 37 cm

Något micronagg, smärre slitage

914032

2021-05-11